/Files/images/04,05,16.JPG

04.05.2016 р. відбулося ІІ засідання творчої групи учителів музичного та образотворчого мистецтва з проблеми: «Формування та розвиток ключових і предметних компетентностей учнів у ході реалізації освітньої галузі «Мистецтво» Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Науковий керівник творчої групи – Кондратова В.В., доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, кандидат педагогічних наук.

Керівник – Черненко С.В., методист навчально-методичної лабораторії гуманітарно-естетичних дисциплін.

Засідання проходило на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Форма проведення: вебінар.

План роботи вебінару

1. Проведення відео-конференції з проблеми «Навчально-методичне забезпечення викладання предметів освітньої галузі «Мистецтво» у світлі реалізації нових Державних стандартів», де розглядалися такі питання:

1) Особливості викладання основних навчальних понять: форма, колір, композиція, простір і об'єм на уроках образотворчого мистецтва у світлі реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти;

2) Особливості проведення творчого уроку музичного мистецтва в контексті методології творчості. Навчально-методичний супровід викладання музичного мистецтва у 7класі.

2. Обговорення матеріалів вебінару на сайті кафедри дошкільної та початкової освіти.

За результатами засідання творчої групи заплановано випуск посібників для учителів образотворчого та музичного мистецтва.

Кiлькiсть переглядiв: 181