• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Обласний навчальний семінар-тренінг для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів

Обласний навчальний семінар-тренінг для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів

2017-02-20

/Files/images/P2170764.JPG

З метою підвищення фахового рівня і професійної компетентності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів та забезпечення розвитку 17 лютого 2017 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» був проведений обласний навчальний семінар-тренінг для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів з проблеми: «Розвиток творчого потенціалу педагогів шляхом використання інтерактивних форм роботи» (керівник - Гагаріна Н.П., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук).

У семінарі-тренінгу взяли участь вихователі, вихователі-методисти, завідувачі закладів освіти області (16 осіб). У ході роботи педагогічні працівники мали змогу підвищити обізнаність щодо сучасних інтерактивних форм роботи таких як тренінги та семінарі-тренінги.

Учасники вчились планувати власні тренінги для педагогів дошкільних навчальних закладів, добирати доцільні вправи та ігри для кожного з етапів тренінгу; аналізувати доцільність використання різних методів впродовж проведення тренінгу. Також важливим та результативним було знайомство з новими складовими методичної роботи, а саме: едьютейнмент та STREAM – освіта дошкільників.

Під час проведення семінару-тренінгу використовувались презентації та відео-матеріали сучасних педагогів: К.Крутій – доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки та методики початкової і дошкільної освіти Інституту педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка та І.Стеценко – наукового співробітника Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України і МОН України, м.Київ.

Діяльність семінару-тренінгу сприяла розвитку творчого потенціалу педагогів, що забезпечує позитивні кількісні та якісні зрушення в самоосвіті. По завершенню діяльності семінару-тренінгу були підведені підсумки роботи.

/Files/images/P2170757.JPG/Files/images/P2170759.JPG/Files/images/P2170764.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 68